گیگی دیزاین

درباره ما

ما فعالیتمون رو از چند سال قبل شروع کردیم …واقعا طراحی سایت کار سختی نیست  ولی کمی حوصله و سلیقه میخواد .ما با اراده قوی و پشتکار موفق به ایجاد سایت های فروشگاهی و شرکتی در داخل و خارج از ایران شدیم . کارمون در ایران هم از فروشگاه های لوازم خانگی تهران خیابان حمهوری با سایت خلیج سونی شروع کردیم که در حال حاظر بیشتر از ده فروشگاه با ما همکاری میکنن . تجربه موفقی در سایت فروشگاهی داشتیم که رضایتمندی صد در صدری کارفرمایانمون گواه کار ماست.
داستان کامل ما

رتبه بالا در سایت گوگل

سئو چیست ؟

ناگفته نمونه که سئو  خیلی کار پر درآمدیه ولی ما اونقدر هزینه نمیتراشیم براتون و مطمینا شما هر چه قدر بازدهی ببینید همونقدر هم هزینه میکنین .امیدواریم هر کمکی میتونیم انجام بدیم .

سئو (SEO)

مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است. سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو عبارتست از: «مجموعه اقدامات و فرایندهایی که در آن جایگاه سایت یا یک صفحه از وبسایت برای یک یا چند کلیدواژه بهبود پیدا می‌کند که این افزایش رتبه منجر به افزایش ترافیک ورودی از موتورهای جستجوی می‌شود.»

موتور جستجو چیست؟

موتور جستجو یک ابزار آنلاین است که به افراد برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظرشان در اینترنت کمک می‌کند بعنوان مثال گوگل و بینگ. همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید گوگل در حال حاضر اختلاف فاحشی با سایر رقبای خود در میزان سهم از بازار مورتوهای جستجو دارد.

newsletter

شما هم میتونین ایمیلتون رو ثبت کنین تا اگه خبر جدیدی داشتیم براتون بفرستیم

گیگی دیزاین

قیمت ها

گیگی دیزاین

شرکتی

$

تماس بگیرید

09911606035
گیگی دیزاین

فروشگاهی

$

تماس بگیرید

09911606035
گیگی دیزاین

اینستاگرام

$

تماس بگیرید

09911606035